Виготовлення та продаж виробів з поліпропілену

Контактний телефон

тел.+38 (099) 000-97-95
тел.+38 (096) 555-55-06

Замовити дзвінок
Прайс на продукцию компании.pdf
Главная|Новини|2016|Септик для дачі - комфорт для вас

Новости

Септик для дачі - комфорт для вас

14.10.2016

Сьогодні більшість дачників воліють проводити на своїх ділянках все більше і більше часу. Тому вони намагаються зробити як найбільше зручностей для проживання і відпочиноку на дачі.

Сьогодні більшість дачників воліють проводити на своїх ділянках все більше і більше часу. Тому вони намагаються зробити як найбільше зручностей для проживання і відпочиноку на дачі. Одним з необхідних умов, без яких неможливо зручно почуватись на дачі тривалий час, є система стоку каналізаційних вод - септик. Адже в наш час вже вважаються
вчорашнім днем ​​вигрібні ями, які видають неприємний запах, а їх самостійне очищення просто викликає огиду до роботи з нечистотами. Але, на щастя, це вже відходить у минуле.
Найкращим і сучасним рішенням цього питання є септик для дачі. Він являє собою автономну каналізацію з системою очищення стічних вод. Саме септик для дач є найоптимальнішим рішенням дачників. Вони енергонезалежні та не вимагають постійного користування системою, тобто не втрачають своїх якостей і властивостей без проживання та нагляду людей. При правильної експлуатації обслуговується система один раз в 1,5 - 2 роки. А ціна такої системи по кишені самим звичайним
сім'ям.

Між іншим, якщо у вас на дачі своя водозабірна свердловина, установка септика є край важливо. В іншому випадку всі нечистоти можуть потрапити в водоносні шари грунту, що призведе в повну непридатність питної води і свердловини. Погодьтеся, це дуже шкідливо, неприємно і дорого. І тільки установка септика в стані запобігти забрудненню води.
Септики звичайно можуть бути двокамерні, трикамерні і більш. Розміри визначаються фахівцями і розраховуються за формулою з урахуванням обсягів усіх стічних вод. Наприклад: якщо скидання господарських і побутових стоків не перевищує 1 м3 на добу, то перевагу можна віддати однокамерному септику. Якщо скидання більше 1 м3 на добу, то більше підійде двокамерний септик, ну і при витраті понад 10 м3 слід встановлювати трикамерний септик.