Виготовлення та продаж виробів з поліпропілену

Контактний телефон

тел. +38 (099) 000-97-95

тел. +38 (096) 555-55-06

Замовити дзвінок

В основу работы заложены только инновационные технологические схемы и расчеты

Изготовление емкостей различных форм и объемов из полипропилена

Производство пластиковой системы вентиляции круглой и прямоугольной формы

Изготовление гальванических ванн из полимерных материалов

Наші Переваги
 • Розумна цінова політика
 • Комплексний підхід
 • Висока якість продукції
Розумна цінова політика

Зниження невиробничих витрат за рахунок автоматизації управління процесом проектування дозволяє запропонувати нашим клієнтам конкурентоспроможну ціну.

Комплексний підхід

Нашою метою є виправдовувати Ваші очікування і ми готові забезпечити все, що Ви чекаєте від відповідального виконавця. Ми виконуємо те, що пропонуємо. Довіра клієнтів є найбільш цінним нашим досягненням.

Висока якість продукції

Забезпечення високої якості кожного окремого продукту, який залишає наш конвеєр є ключовим фактором для розуміння того, чому сьогодні у всіх куточках світу у компанії є сотні задоволених замовників.

Виконувані роботи
 • Зниження невиробничих витрат за рахунок автоматизації управління процесом проектування дозволяє запропонувати нашим клієнтам конкурентоспроможну ціну.

  Детальніше
 • Монтаж обладнання проводиться кваліфікованими працівниками нашої компанії, що гарантує 100% якість виконаних робіт

  Детальніше
 • Замовити монтаж каналізації та установку септика під ключ фахівцям - це найоптимальніший варіант для економії часу і фінансів.

  Детальніше
Новини і події
31.03.2021

Комфортне проживання з усіма зручностями в приватному будинку - сьогодні це не мрія, а реальність. Ванна кімната або душова кабіна, санвузол, водопровід, пральна і посудомийна машини - ще недавно такі блага цивілізації були недоступні для жителів будинків «на землі» і дач. Але сучасна людина не готова відмовлятися від комфорту. А таких жертв і не потрібно.

26.02.2021

Басейни з високоміцного листового пластику набули широкого поширення, як в комерційній сфері, так і в сегменті благоустрою заміських присадибних ділянок. Чаші різного розміру і форми встановлюють в закритих приміщеннях і під відкритим небом в якості ємності для плавання, в ролі штучного декоративного водоймища, резервуару для зберігання води.

26.02.2021

Практично кожен власник приватного будинку або дачі мріє про те, що з приходом спекотного літа мати можливість насолодитися купанням у відкритому водоймищі. Але часто буває, що поруч немає підходящої для водних процедур річки або озера. Вихід з подібної ситуації багато власників земельних ділянок знаходять в будівництві басейну на власній ділянці. І ось тут перед ними постає питання: «Як вибрати підходящий варіант резервуара?».

12.11.2019

Більшість власників заміських будинків, дач, а також окремо розташованих котеджів в межах міста стикаються з проблемою автономного облаштування інженерних мереж. Не виключення каналізація. Якщо немає можливості підключитися до централізованої мережі, то виникає потреба в проектуванні і будівництві автономної каналізаційної системи.