Виготовлення та продаж виробів з поліпропілену

Контактний телефон

тел.+38 (099) 000-97-95
тел.+38 (096) 555-55-06

Замовити дзвінок

В основу работы заложены только инновационные технологические схемы и расчеты

Изготовление емкостей различных форм и объемов из полипропилена

Производство пластиковой системы вентиляции круглой и прямоугольной формы

Изготовление гальванических ванн из полимерных материалов

Наші Переваги
 • Розумна цінова політика
 • Комплексний підхід
 • Висока якість продукції
Розумна цінова політика

Зниження невиробничих витрат за рахунок автоматизації управління процесом проектування дозволяє запропонувати нашим клієнтам конкурентоспроможну ціну.

Комплексний підхід

Нашою метою є виправдовувати Ваші очікування і ми готові забезпечити все, що Ви чекаєте від відповідального виконавця. Ми виконуємо те, що пропонуємо. Довіра клієнтів є найбільш цінним нашим досягненням.

Висока якість продукції

Забезпечення високої якості кожного окремого продукту, який залишає наш конвеєр є ключовим фактором для розуміння того, чому сьогодні у всіх куточках світу у компанії є сотні задоволених замовників.

Виконувані роботи
 • Зниження невиробничих витрат за рахунок автоматизації управління процесом проектування дозволяє запропонувати нашим клієнтам конкурентоспроможну ціну.

  Детальніше
 • Монтаж обладнання проводиться кваліфікованими працівниками нашої компанії, що гарантує 100% якість виконаних робіт

  Детальніше
 • Замовити монтаж каналізації та установку септика під ключ фахівцям - це найоптимальніший варіант для економії часу і фінансів.

  Детальніше
Новини і події
12.04.2019

Без жировловлювача не може ефективно працювати жодна система каналізації виробничого об'єкта, що спеціалізується на виготовленні продуктів харчування, а також промислового цеху або підприємства громадського харчування.

12.04.2019

Вентиляція з полімерних матеріалів на промисловому підприємстві розглядається інженерами як ефективне і економічно вигідне технологічне рішення.

15.11.2016

Наша порада більше використовуйте екологічні миючі засоби! У них відсутні альдегіди, луги, відбілювачі та ін. які можуть шкодити бактеріям. Намагайтеся не застосовувати агресивні миючі та чистячі речовини, в яких міститься формальдегід, хлор та інші знезаражувальні речовини.

25.09.2016

Полімерні вироби надійно і міцно входять в наше життя. Їх можна зустріти всюди. Геомембрани та геотекстиль застосовують при будівництві штучних водойм. Геомембрана володіє відмінними гідроізоляційними властивостями. А геотекстиль служить для захисту мембрани від пошкодження