Виготовлення та продаж виробів з поліпропілену

Контактний телефон

тел. +38 (099) 000-97-95

тел. +38 (096) 555-55-06

Замовити дзвінок
Футеровка - экономия Ваших средств - Фото 1
Прайс на продукцию компании.pdf
|||
Футеровка - економія Ваших коштів

Футеровка - економія Ваших коштів

17.10.2016

Футеровка стрімко набирає популярність серед різної промисловості. Адже в наш час - час розумної економії ми боремося за кожен виріб зроблений для виробництва. Ми збільшуємо термін служби новим виробам і намагаємося продовжити життя старим виробам, а виробам які прийшли в непридатність намагаємося повернути їм життя за допомогою реставрації.

Отже давайте розберемося, що ж означає футерування, це цікаве і для багатьох незнайоме слово.

Футеровка - це спеціальна обробка стін вироба для забезпечення захисту поверхні від фізичних, хімічних і термічних ушкоджень.

Наприклад футеровка різних металевих резервуарів пластиком зсередини збільшує термін служби на необмежений термін, так як пластик не піддається корозії. Сам процес футерування нагадує клеяння шпалер всередині ємності, тільки замість шпалер використовують полімерні листи, і зварюють їх стик в стик. Після виконання таких робіт старий виріб перетворюється в новий, з одною дуже істотною різницею - новий виріб коштує в рази і ще раз рази дорожче футеровочних робіт.

Для футерування можуть застосовуватися такі полімери як поліпропілен (PP-C, PP-H) і поліетилен (HDPE), ці матеріали не містять токсинів і при експлуатації не виділяють ніяких шкідливих речовин, і можуть успішно застосовуватися як для харчової промисловості так і для хімічної.

Існує три методи футерування

  1. Метод приклеювання
  2. Метод вільного вкладиша
  3. Механічний

Перший метод - метод приклеювання, застосовують спеціальні клеї і додатково обробляють листи перед футеровкою.

Другий метод - метод вільного вкладиша, дуже популярний метод при ремонті гальванічних ванн і приямків з бетону. Футеровка даним методом може здійснюватися як шляхом виготовлення цільного «вільного вкладиша» за розмірами і кресленнями ванни виконаних з високою точністю, з подальшим приміщенням його в ємність, так і розкрийкою листів, з урахуванням усіх ліній і особливостей резервуара. Листи за місцем зварюються між собою за допомогою ручного екструдера з укладанням в корінь шва контрольного зварювального дроту. При стандартній футеровке застосовується пластиковий лист товщиною 3 мм - 20 мм.

Третій метод механічний - для ремонту великих бетонних і залізобетонних ємностей застосовується метод футерування полімерними листами-плитами які кріпляться механічним шляхом до внутрішньої поверхні резервуара. При футеровкі використовується поліпропілен РР-Н, РР-С і поліетилен РЕ100, РЕ300, РЕ500 для кріплення використовують анкерні кріплення і дюбеля які закриваються герметичними заглушками. Підгонка і розкрій листів проводиться прямо в резервуарі. Листи зварюють між собою за допомогою ручного екструдера з укладанням в шви контрольного зварювального дроту.
Футеровка кріпиться до стінок резервуара за допомогою анкерних кріплень або дюбелів і закриваються «капелюшками» або пластиковими заглушками, які приварюються до листів, що гарантує герметичність.