Виготовлення та продаж виробів з поліпропілену

Контактний телефон

тел. +38 (099) 000-97-95

тел. +38 (096) 555-55-06

Замовити дзвінок
Полимерные материалы - Фото 1
Прайс на продукцию компании.pdf
||
Полімерні матеріали

Полімерні матеріали

Як вибрати автономну каналізацію

31.03.2021

Комфортне проживання з усіма зручностями в приватному будинку - сьогодні це не мрія, а реальність. Ванна кімната або душова кабіна, санвузол, водопровід, пральна і посудомийна машини - ще недавно такі блага цивілізації були недоступні для жителів будинків «на землі» і дач. Але сучасна людина не готова відмовлятися від комфорту. А таких жертв і не потрібно.

Переваги та недоліки пластикового басейну

26.02.2021

Басейни з високоміцного листового пластику набули широкого поширення, як в комерційній сфері, так і в сегменті благоустрою заміських присадибних ділянок. Чаші різного розміру і форми встановлюють в закритих приміщеннях і під відкритим небом в якості ємності для плавання, в ролі штучного декоративного водоймища, резервуару для зберігання води.

Типи і види басейнів для дачі та приватного будинку

26.02.2021

Практично кожен власник приватного будинку або дачі мріє про те, що з приходом спекотного літа мати можливість насолодитися купанням у відкритому водоймищі. Але часто буває, що поруч немає підходящої для водних процедур річки або озера. Вихід з подібної ситуації багато власників земельних ділянок знаходять в будівництві басейну на власній ділянці. І ось тут перед ними постає питання: «Як вибрати підходящий варіант резервуара?».

Що таке септик? Навіщо він потрібен?

12.11.2019

Більшість власників заміських будинків, дач, а також окремо розташованих котеджів в межах міста стикаються з проблемою автономного облаштування інженерних мереж. Не виключення каналізація. Якщо немає можливості підключитися до централізованої мережі, то виникає потреба в проектуванні і будівництві автономної каналізаційної системи.

Як влаштована автономна каналізація

11.11.2019

Чи не в кожному дачному селищі і навіть в приватному житловому будівництві в межах міста є можливість забезпечити доступ внутрішніх інженерних мереж до центральної каналізації. Тому багато домовласників приймають рішення будувати автономну каналізаційну систему. І насамперед у багатьох з них виникають питання: «Як влаштована автономна каналізація?», «Скільки коштуватиме будівництво інженерної системи?», «Які найбільш часті помилки допускають будівельники при влаштуванні каналізації приватного будинку?».

Навіщо потрібні жироуловлювачі для підприємств?

12.04.2019

Без жировловлювача не може ефективно працювати жодна система каналізації виробничого об'єкта, що спеціалізується на виготовленні продуктів харчування, а також промислового цеху або підприємства громадського харчування.

Типи повітропроводів

12.04.2019

Сучасний ринок пропонує різні типи повітропроводів, що пояснюється різноманітністю вентиляційних систем, різними умовами експлуатації. Поліпропіленові повітряні канали - популярний різновид виробів, яка відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. Компанія «Конард» пропонує сучасні конструкції з високоякісних полімерних матеріалів.

Засоби для септиків та їх використання

15.11.2016

Наша порада більше використовуйте екологічні миючі засоби! У них відсутні альдегіди, луги, відбілювачі та ін. які можуть шкодити бактеріям. Намагайтеся не застосовувати агресивні миючі та чистячі речовини, в яких міститься формальдегід, хлор та інші знезаражувальні речовини.

Використання полімерів в різних галузях

25.09.2016

Полімерні вироби надійно і міцно входять в наше життя. Їх можна зустріти всюди. Геомембрани та геотекстиль застосовують при будівництві штучних водойм. Геомембрана володіє відмінними гідроізоляційними властивостями. А геотекстиль служить для захисту мембрани від пошкодження

Полімери й матеріали виготовлені на їх основі

26.09.2016

На основі полімерів отримують такі матеріали як пластмаси, плівки, волокна, клеї, гуми і композитні матеріали. Тому вони часто зустрічаються і тісно пов'язані з нашим побутом. У сфері будівництва полімери все частіше замінюють металеві вироби і мають перед ними ряд переваг.

Практичне застосування полімерних матеріалів

27.09.2016

На сьогоднішній день, нові полімерні матеріали - це одні з найбільш часто запитуваних різними галузями промисловості матеріалів. Над отриманням полімерів працюють в тому числі і фахівці Інституту хімії високомолекулярних сполук (ІХВС) НАН України.