Виготовлення та продаж виробів з поліпропілену

Контактний телефон

тел.+38 (099) 000-97-95
тел.+38 (096) 555-55-06

Замовити дзвінок
Полимерные материалы - Фото 1
Прайс на продукцию компании.pdf
||
Полімерні матеріали

Полімерні матеріали

Засоби для септиків та їх використання

15.11.2016

Наша порада більше використовуйте екологічні миючі засоби! У них відсутні альдегіди, луги, відбілювачі та ін. які можуть шкодити бактеріям. Намагайтеся не застосовувати агресивні миючі та чистячі речовини, в яких міститься формальдегід, хлор та інші знезаражувальні речовини.

Використання полімерів в різних галузях

25.09.2016

Полімерні вироби надійно і міцно входять в наше життя. Їх можна зустріти всюди. Геомембрани та геотекстиль застосовують при будівництві штучних водойм. Геомембрана володіє відмінними гідроізоляційними властивостями. А геотекстиль служить для захисту мембрани від пошкодження

Полімери й матеріали виготовлені на їх основі

26.09.2016

На основі полімерів отримують такі матеріали як пластмаси, плівки, волокна, клеї, гуми і композитні матеріали. Тому вони часто зустрічаються і тісно пов'язані з нашим побутом. У сфері будівництва полімери все частіше замінюють металеві вироби і мають перед ними ряд переваг.

Практичне застосування полімерних матеріалів

27.09.2016

На сьогоднішній день, нові полімерні матеріали - це одні з найбільш часто запитуваних різними галузями промисловості матеріалів. Над отриманням полімерів працюють в тому числі і фахівці Інституту хімії високомолекулярних сполук (ІХВС) НАН України.