Виготовлення та продаж виробів з поліпропілену

Контактний телефон

тел. +38 (099) 000-97-95

тел. +38 (096) 555-55-06

Замовити дзвінок
Зачем нужны жироуловители для предприятий? - Фото 1
Прайс на продукцию компании.pdf
|||
Засоби для септиків та їх використання

Навіщо потрібні жироуловлювачі для підприємств?

12.04.2019

Без жировловлювача не може ефективно працювати жодна система каналізації виробничого об'єкта, що спеціалізується на виготовленні продуктів харчування, а також промислового цеху або підприємства громадського харчування.

Головним завданням конструкції є попередження утворення в каналізаційній мережі відкладень жиру, що призводять до засмічення. Збір жировловлювача жирових частинок із стічних вод дозволяє значно знизити витрати на обслуговування каналізації, уникнути простоїв в роботі підприємства.

Призначення жировловлювача

У ковбасному або консервному цеху, в їдальні лікарні, школи, в залі приготування страв ресторану в стічні труби регулярно надходять значні обсяги жирних скидів. Більшість жирів не розчиняється у воді, а осідає на стінках трубопроводів. Поступово жири в стічній системі починають окислюватися, і з стічного отвору в приміщення починають проникати неприємні запахи. Але і це не найбільша біда. Заростання стінок трубопроводу каналізації - та проблема, яка може стати причиною засмічення, який призведе до простою підприємства і великих витрат на відновлення працездатності пристроїв відведення води.

Установка жировловлювача допомагає вирішити питання без значних фінансових вкладень. Ефективна конструкція виділяє жирові вкраплення з поверхні води і збирає жир в відстійник, який періодично необхідно очищати.

Жировловлювач - що це таке?

Конструктивно жироуловитель є герметичну ємність, яка виготовляється з міцного пластику. Цей матеріал не схильний до корозії, стійкий до впливу хімічно активних речовин. А наявність щільних кришок попереджає поширення неприємних запахів за межі відстійника. Продумана система перегородок усередині конструкції забезпечує контроль протоки води: необхідне уповільнення водних мас дозволяє жировловлювача утилізувати масла з рідини і направляти їх в окремий відсік.

У чому переваги використання жировловлювача?

Необхідність установки жировловлювача в схемі системи каналізації підприємств пояснюється наступними факторами:

  • об'єкт звільняється від неприємних запахів, які можливі при засміченні труб,

    жироуловитель попереджає засмічення каналізації, викликані відкладеннями жиру на внутрішніх стінках трубопроводу,

    компактна конструкція не займає багато місця, може бути встановлена під мийку, в суміжному приміщенні,

    рекомендованого виробником періоду між очищеннями накопичувача досить для обслуговування вироби,

    простота і надійність пристрою гарантують тривалий експлуатаційний ресурс.

Пластикові жироуловлювачі підбираються для конкретного об'єкта з урахуванням обсягу стічних вод, які проходять через систему каналізації за добу. Правильний вибір конструкції безпосередньо впливає на ефективність її використання. Якщо ви не знаєте, яке обладнання потрібно саме вам, зверніться за консультацією до фахівців, які підберуть оптимальну для ваших потреб модель жировловлювача.