Виготовлення та продаж виробів з поліпропілену

Контактний телефон

тел. +38 (099) 000-97-95

тел. +38 (096) 555-55-06

Замовити дзвінок
Средства для септиков и их использование - Фото 1
Прайс на продукцию компании.pdf
|||
Засоби для септиків та їх використання

Засоби для септиків та їх використання

15.11.2016

Наша порада більше використовуйте екологічні миючі засоби! У них відсутні альдегіди, луги, відбілювачі та ін. які можуть шкодити бактеріям. Намагайтеся не застосовувати агресивні миючі та чистячі речовини, в яких міститься формальдегід, хлор та інші знезаражувальні речовини.

Засіб для септиків
Багато користувачів септика і майбутні користувачі які вирішили встановити септик вважають, що при установці септика діє правило «встановити і забути». Але ця думка помилкова, автономна каналізація все ж таки вимагає уваги. Це не тільки своєчасне очищення септика - навіть між плановими чистками може знадобитися ваше втручання. У цьому вам допоможуть різні препарати, так звані біоактиватори для септиків, які допомагають установкам справлятися з стоками. А також розглянемо питання - як зберегти нативні мікроби, які невід'ємно присутні в продуктах людської життєдіяльності.

Боримся з неприємним запахом
А ви знаєте, що неприємний запах з септика може виходити з угнетіння позитивної мікрофлори і поширенням інший, яка розкладає і запускає процес гниття. Відновити позитивний баланс можуть спеціальні препарати-біоактиватори, які містять спори бактерій аеробні або анаеробні. Ситуацію можна виправити, дотримуючись інструкції зазначеної на упаковці з препаратом, вже через кілька годин ви помітите результат, а через кілька днів неприємний запах повністю зникне.

На графіку ми бачимо, як поводяться бактерії в різних часових позначках.
Стадії розмноження і розвитку:
На першій стадії бактерії адаптуються до нових обставин, і не готові до швидкого розмноження.
На другій стадії. Мікроби починають активно поглинати поживні речовини в стоках, що сприяє до бурхливого розвитку.
На третій стадії. Кількість бактерій досягне найвищого рівня, і подальше розмноження просто недоцільно.
На четвертій стадії. Чисельність мікробів скорочується в зв'язку з недостатнім харчуванням, або інших побічних причин. Що може призвести до розвитку небажаних бактерій - конкурентів.

Як спростити чистку септика
Перед відкачуванням септика за кілька днів засипте або залийте в установку препарат-біоактиватор, за допомогою якого осад зміниться з твердого стану на рідку масу.

Це не тільки спростить відкачування, а й підвищить ефективність використання ємності септика. Один раз на рік додавайте в септики спеціальні препарати - це збереже септик в чистоті і захистить вас від капітального чищення септика.

Швидкий пуск станції глибокого очищення
Якщо ви встановили станцію глибокого очищення-аеробний септик, то напевно помітили, що при тривалому невикористанні каналізації, житьєва діяльність мікробів в установці завмирає. І коли Ви приїжджаєте і знову починаєте активно користуватися каналізацією, ефект вже не той - необхідна концентрація бактерій для очищення септика відсутня. У всьому ми звинувачуємо відсутність харчування для бактерій, мікроби дуже чутливі до цього., а аероби - більше за всіх інших. Саме тому після приїзду додому краще відразу додати порцію бактерій в каналізацію.
Наша порада
Більше використовуйте екологічні миючі засоби! У них відсутні альдегіди, луги, відбілювачі та ін. які можуть шкодити бактеріям. Намагайтеся не застосовувати агресивні миючі та чистячі речовини, в яких міститься формальдегід, хлор та інші знезаражувальні речовини.