Виготовлення та продаж виробів з поліпропілену

Контактний телефон

тел. +38 (099) 000-97-95

тел. +38 (096) 555-55-06

Замовити дзвінок
Преимущества и недостатки пластикового бассейна - Фото 1
Прайс на продукцию компании.pdf
|||
Переваги та недоліки пластикового басейну

Переваги та недоліки пластикового басейну

26.02.2021

Басейни з високоміцного листового пластику набули широкого поширення, як в комерційній сфері, так і в сегменті благоустрою заміських присадибних ділянок. Чаші різного розміру і форми встановлюють в закритих приміщеннях і під відкритим небом в якості ємності для плавання, в ролі штучного декоративного водоймища, резервуару для зберігання води.

Басейни з високоміцного листового пластику набули широкого поширення, як в комерційній сфері, так і в сегменті благоустрою заміських присадибних ділянок. Чаші різного розміру і форми встановлюють в закритих приміщеннях і під відкритим небом в якості ємності для плавання, в ролі штучного декоративного водоймища, резервуару для зберігання води.

Особливості басейнів з поліпропілену

Виробляються вироби за допомогою зварювання заготовок з поліпропілену. Легкий, міцний і екологічно безпечний пластик впевнено витісняє метал, бетон та інші матеріали, які раніше застосовували для будівництва басейнів. Готові конструкції доставляються з виробничих площ виробника на місце установки. Підставою для резервуара служить бетонна подушка, що попереджає зсув чаші під дією зовнішніх чинників.

Таку альтернативу традиційним стаціонарним басейнам оцінили власники бізнесу, наприклад, комерційної сауни або ресторану з відкритою зоною відпочинку. Ну і рядові домовласники, хто купив пластикову чашу в якості штучного водоймища для прибудинкової території, також відгукуються про цих виробах тільки позитивно.

Плюси і мінуси пластикових басейнів

Дійсно, переваги басейну з поліпропілену очевидні. Серед них можна відзначити наступні фактори, які вироби отримують завдяки властивостям конструктивного матеріалу:

 • — Доступна вартість. Вторинний пластик відрізняється відносною дешевизною, тому пластикові басейни коштують не дуже дорого. Готовий резервуар доставляється на ділянку і відразу встановлюється в підготовлений котлован. Для монтажу конструкції не потрібна спецтехніка, так як виріб відрізняється легкістю.

  — Різноманітність форм і розмірів. Кожне підприємство, яке спеціалізується на виготовленні басейнів з пластика, має типові розміри продукції, що випускається. Однак практично всі виробники приймають замовлення на виробництво басейнів нестандартної форми і конфігурації. Тому клієнт може отримати таку ємність, яка максимально відповідає його потребам.

  — Полімерний матеріал стійкий до негативних зовнішніх впливів, не боїться грибка, цвілі, не піддається корозії. Надміцний пластик досить стійко переносить статичні і ударні навантаження середньої інтенсивності.

  — Можна не боятися «витоку» рідини, так як герметичність пластикових басейнів дорівнює 100%.

  — Пластик вважається «теплим» матеріалом. Завдяки його низькій теплопровідності середовище в чаші буде довго зберігати первинну температуру.

  — Полімерний матеріал виготовлення басейну добре переносить температурні перепади взимку і прямий вплив сонячних променів влітку. На поверхні чаші не народжуються тріщини і відколи, не відбувається деформація конструкції, так як робочі температури коливаються в діапазоні -70 +300 С.

  — Чистити такий басейн дуже легко, адже гладкі стінки не сприяють  приєднанню осаду або відкладень. Легко можна використовувати побутові або спеціальні засоби хімії, щоб очистити гущавину в кінці сезону або після тривалої сесії експлуатації.

Це не всі плюси пластикового басейну. Серед інших переваг можна згадати відсутність усадки, екологічну безпеку, яка виключає отруєння грунту в місці установки, тривалий термін служби.

Але є у виробів і деякі недоліки. До них відноситься неможливість розбирання конструкції, яка поставляється на ділянку вже в звареному вигляді. При сильному ударі пластик може тріснути. Мінуси басейну з пластика настільки незначні і умовні, що не впливають на зростаючу популярність готових пластикових басейнів.

Пластикові басейни в Україні

Якщо ви хочете дізнатися більше про пластикові басейни або замовити конструкцію для особистого використання, пропонуємо звернутися в компанію «Конард». Провідний виробник резервуарів з листового поліпропілену пропонує своїм покупцям готові типові конструкції, а також надає можливість замовити чашу потрібної форми і конфігурації.